• Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No: 40 K: 4 Gebze / Kocaeli

Kurucumuz
GÜLTEKİN ŞENEL KİMDİR?
1967 yılında Gümüşhane’de doğan ŞENEL’in Gümüşhane’nin Kale nahiyesinde başlayan okul hayatı, Gümüşhane Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü ile devam etti. 1984 yılında 17 yaşındayken İstanbul’a göç eden Gültekin ŞENEL, 1987 yılı Aralık ayında vatani görevini yapmak üzere Kayseri Hava İndirme Komando Tugayına teslim oldu. 1989 yılında terhis olmasından sonra tekrar İstanbul’a dönerek okul arkadaşı ile birlikte Harşit Elektrik şirketini kurdu. İş hayatına bir süre burada devam ettikten sonra 1990 yılında kurmuş olduğu şirketten ayrılıp eşi Züleyha hanımla evlenerek Gebze’ye yerleşti. Şişecam Cam Elyaf fabrikasında çalışmaya başladı. 2004 yılında, bugün bünyesinde Efora İnsan Kaynakları, Sarf Tedarik ve Kaldet Muhendislik firmalarını bulunduran Gümüşay Grup’u kurdu. Çalışma hayatı devam ederken aynı zamanda birçok sivil toplum kuruluşu ile sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak faaliyet gösteren ŞENEL sırasıyla,

Şişe Cam Sevk ve İdari Elamanları Derneği Yön. Kur. Üyesi
TÜKSİAD (Tüm Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği) Genel Başkanı
Gebze Kent Konseyi Başkanı
olarak görev yaptı. Mücadele ve başarılarla dolu iş hayatını halen sürdürmekte olan EFORA ŞİRKETLER GRUBU Yön. Kur. Başkanı Gültekin ŞENEL evli ve 3 evlat babasıdır.

Şirket Profilimiz

EFORA İnsan Kaynakları olarak 2004 yılında Türkiye’nin en iyi insan kaynakları firması olma hedefiyle yola çıktık. Girdiğimiz her alan ve bulunduğumuz her ortamda “önce insan” anlayışıyla, çalışanlarımızın sağlık ve refahını her şeyden önde tutarak, müşterilerimizin taleplerini en hızlı ve etkili şekilde karşılayacak profesyonel bir insan kaynakları hizmeti sunmak için çalıştık. Farklı sektörlerdeki ihtiyaçları tespit ederek, firmalara özel çözümler üretip firmalarımızın hedeflenen noktalara sorunsuz ulaşmalarını sağladık.

Bugün bizler için en gurur verici nokta hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve onların hitap ettikleri kitleler nezdinde büyük memnuniyet yaratmış olmamızdır. EFORA İnsan Kaynakları olarak dün olduğu gibi bugün de, ihtiyaç duyduğunuz her alanda; ilk günkü gibi heyecanlı, dinamik ve profesyonel kadromuzla desteğe hazırız.

0262 646 8600