Gebze’nin tanınmış simalarından eski Gebze Kent Konseyi Başkanı Gültekin Şenel’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Efora İnsan Kaynakları, düzenlenen iftar organizasyonunda bir araya geldi.

2022/04/2022-04-22-11-20-52.jpg

Yavuz Usta Çağ Kebap Restaurant’da gerçekleşen iftara, Efora İnsan Kaynakları ofisinde görev yapan çalışanlar ve aileleri katıldı. Tüm personeli ile yakından ilgilenen Efora İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Şenel, programa katıldıkları için herkese teşekkür etti. Her geçen gün Efora ailesi olarak büyüdüklerinin altını çizen Şenel, “iki kişi ile başladığımız bu yolculuğumuzda bugün binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. Her geçen yıl bu sayı daha da yukarı çıkıyor. Bugünlere gelmemizde çalışma arkadaşlarımızın özverili katkıları çok fazla. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. “dedi.

2022/04/2022-04-22-11-20-53_2.jpg

HAZİRAN AYINDA GÖREVİ GÜRSEL ŞENEL’E DEVREDECEĞİM!

Mayıs sonunda aktif görevini devredeceğini de belirten Efora İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Şenel, kendini geliştiren çok iyi bir kadro ile çalışıyoruz. Artık benim dinlenme vaktim geldi. Mayıs ayı sonu ile birlikte aktif görevimi devredeceğim. Efora’da bir danışman olarak yanınızda olup, çalışmaları uzaktan takip edeceğim. Benden sonra Efora İnsan Kaynakları daha da başarılı olacağına inanıyorum. Bundan sonra artık yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerimi de öğrenciler ile gençler ile paylaşmak istiyorum. Bu konuda çalışmalarım olacak. “diyerek tüm çalışma arkadaşlarına iftar yemeğine katılımlarından dolayı teşekkürler etti.

2022/04/2022-04-22-11-30-43.jpg

 

Kaynak : https://www.medyatikhaber.com/efora-insan-kaynaklari-ailesi-geleneksel-iftar-yemeginde-bir-araya-geldi/28509/